Pakt (2/6)

serial sensacyjny Polska 2015  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Piotr (Marcin Dorociński) dostaje pogróżki. Reporterzy "Kuriera" dowiadują się, że żona Bogusza wdała się w romans z ministrem gospodarki, Dariuszem Skalskim. Monika pisze na ten temat artykuł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Piotr Grodecki (Marcin Dorociński) jest dziennikarzem śledczym opiniotwórczego dziennika pt. "Kurier". Pewnego dnia wpada na trop dużej afery finansowej. Pomimo sprzeciwu redakcji Piotr doprowadza do publikacji, która wzbudza zainteresowanie opinii publicznej. Z pomocą Weroniki, agentki CBŚ, odkrywa drugie dno tej afery. Kiedy sprawa zdaje się być wyjaśniona, dziennikarz otrzymuje tajemniczą wiadomość. Afera stopniowo zatacza coraz szersze kręgi wśród ludzi polityki i biznesu. Okazuje się, że historia ma swój początek w czasach transformacji ustrojowej.

W tym odcinku

Piotr stara się dowiedzieć, co łączyło Daniela z biznesmenem Adrianem Boguszem. Nie może jednak liczyć na pomoc redakcji, więc rozpoczyna prywatne śledztwo. Dostaje pogróżki, a życie jego i jego bliskich jest zagrożone. Tymczasem dziennikarze Kuriera dowiadują się, że żona Bogusza miała romans z ministrem gospodarki, Dariuszem Skalskim. Monika pisze na ten temat artykuł. Andrzej podejrzewa jednak, że sytuacja może być zupełnie inna, niż się wszystkim wydaje.

Występują

Twórcy

Ładuję...