Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz-Anterselvie

bieg sprinterski kobiet  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Poprzednie wydarzenie cyklu odbyło się w Ruhpolding, gdzie swoją dobrą formę potwierdziła Kaisa Mäkäräinen. Reprezentantka Finlandii w Niemczech m.in. wygrała bieg ze startu wspólnego na 12,5 km.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po niespełna czterodniowej przerwie czas na kolejną, szóstą imprezę Pucharu Świata. Poprzednie wydarzenie cyklu odbyło się w Ruhpolding, gdzie swoją dobrą formę potwierdziła Kaisa Mäkäräinen. Reprezentantka Finlandii zajęła w Niemczech drugie miejsce w biegu na dystansie 15 km oraz wygrała bieg ze startu wspólnego na 12,5 km. Dzięki temu objęła fotel liderki klasyfikacji generalnej, detronizując Anastasiję Kuźminę. Słowenka może jednak bardzo szybko wrócić na pierwsze miejsce wspomnianego zestawienia. W Antholz-Anterselvie będzie się bowiem ścigać w swojej ulubionej konkurencji sprinterskiej.