Na sygnale: Miejsce na Ziemi (167)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zespół Wiktora otrzymuje wezwanie do wypadku samochodowego. Autem jechała skłócona para. Góra udziela pomocy nielegalnemu imigrantowi, który cierpi na gruźlicę. Chce zmusić go do leczenia w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Zespół Wiktora otrzymuje wezwanie do wypadku samochodowego. Okazuje się, że autem jechała skłócona para: mąż, który chce rozwodu i jego żona, gotowa na wszystko, by mu to uniemożliwić. Po dotarciu do szpitala stan kobiety gwałtownie się pogarsza. Tymczasem doktor Góra udziela pomocy nielegalnemu imigrantowi, który cierpi na zaawansowaną gruźlicę. Lekarz próbuje zmusić chorego, by zgodził się na leczenie w szpitalu. W drodze do Leśnej Góry mężczyzna w ataku paniki rani ratowników i ucieka z karetki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...