Doktor Foster (4)

(Doctor Foster)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2015  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Gemma decyduje się na nowy początek z Simonem, jednak jej kariera medyczna jest zagrożona. Powodem tego jest szereg skarg. Musi znaleźć siłę, aby pójść dalej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gemma Foster (Suranne Jones) - atrakcyjna, odnosząca sukcesy pani doktor, szczęśliwa żona i doskonała matka pewnego dnia odkrywa, że jej życie zbudowane jest na kłamstwie. Długi blond włos znaleziony przez nią na szaliku męża nie pozostawia wątpliwości i zmienia życie statecznej doktor w pasmo tajemnic i nieufności. Gemma za wszelką cenę będzie chciała dotrzeć do prawdy, choć na przeszkodzie stawać będą rozliczne i zaskakujące przeciwności. Sprawy nie będą ułatwiać także znajomi lekarki, w których interesie leży zatuszowanie prawdy o małżeńskiej niewierności. Pani doktor wie jednak, że zemsta najlepiej smakuje na zimno... Serial był nominowany do nagrody BAFTA.

W tym odcinku

Gemma decyduje się na nowy początek z Simonem, jednak jej kariera medyczna jest zagrożona. Na stronie przychodni zostają umieszczone niepochlebne opinie na jej temat. Ponieważ ktoś wniósł oficjalną skargę, kierownik zawiesza lekarkę w obowiązkach. Tymczasem Simon odbiera SMS i zdenerwowany tłumaczy, że musi natychmiast w pilnej sprawie jechać do biura. Gemma jedzie za nim i przyłapuje go na schadzce z Kate.

Występują

Twórcy

Ładuję...