Teleman

Na sygnale: Miłosne gniazdko (166)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotrek nie chce się wprowadzić do mieszkania, za które płaci ojciec Martyny, mimo że dziewczyna jest nim zachwycona. Tymczasem na dyżurze młodzi ratownicy dostają wezwanie do omdlenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Piotrek nie chce się wprowadzić do mieszkania, za które płaci ojciec Martyny, mimo że dziewczyna jest nim zachwycona. Między zakochanymi dochodzi do sprzeczki. Tymczasem na dyżurze młodzi ratownicy dostają wezwanie do omdlenia. Okazuje się, że ich pacjentka nieostrożnie korzystała z solarium i sauny, wskutek czego doznała udaru cieplnego. Chora nie chce jednak pojechać do szpitala na badania, bo następnego dnia ma wziąć ślub. Z kolei przyszła teściowa dziewczyny próbuje popełnić samobójstwo. Doktor Góra musi pomóc znanemu profesorowi, który zasłabł w swoim gabinecie. Mężczyzna twierdzi, że czuje się dobrze, ale badania wykazują, że ma zawał.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...