Na dobre i na złe | odc. 689

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lena, uderzona kamieniem od razu trafia do szpitala. Badania nie wykazują żadnego poważnego urazu. Natomiast Jowita, która spadła ze skarpy, po ucieczce z kolegami coraz gorzej się czuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Lena, uderzona kamieniem w głowę podczas szarpaniny z agresywnymi motocyklistami, od razu trafia do szpitala. Na szczęście, badania nie wykazują żadnego poważnego urazu. Natomiast Jowita, która spadła ze skarpy, po ucieczce z kolegami coraz gorzej się czuje. Na miejsce zdarzenia przyjeżdżają ratownicy medyczni i zabierają połamaną dziewczynę do Leśnej Góry. Wkrótce dochodzi do tragedii. Towarzysze Jowity oskarżają Starską, że celowo ją zaatakowała i zepchnęła z góry. Niebawem lekarkę odwiedzają funkcjonariusze policji. Tymczasem Tretter ma w końcu dobrą wiadomość dla pielęgniarki Karoli: jej synek ma już wyznaczony termin operacji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...