Na dobre i na złe | odc. 688: Psy i dzieci

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr nie może porozumieć się z Sarą. Prosi ją, by się wyprowadziła. Lena i Latoszek zostają zaatakowani przez agresywnych motocyklistów. Do szpitala trafia pogryziony przez psa Maciek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Piotr nadal nie umie porozumieć się z Sarą. W końcu prosi szwagierkę, by się wyprowadziła. Lena i Latoszek postanawiają wyjechać na krótką wycieczkę, ale po drodze zostają zaatakowani przez agresywnych motocyklistów. Tymczasem do szpitala trafia Maciek - młody mężczyzna pogryziony przez psa, który mógł być chory na wściekliznę. Rannemu towarzyszy jego dziewczyna, Patrycja. Po kilku godzinach okazuje się, że ona również potrzebuje pomocy lekarzy. Pod opiekę Sary i Adama wraca ciężarna Ewa chora na raka. Pacjentka pragnie, by po jej śmierci dzieckiem zaopiekowała się jej siostra, Maria. Życzenie chorej może jednak się nie spełnić...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...