Doktor Foster (3)

(Doctor Foster)

serial obyczajowy Wielka Brytania 2015  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na pozór Gemma jest idealną żoną, w rzeczywistości obmyśla jednak sekretny plan, który ma zagwarantować jej sukces. W rezultacie odkrywa tajemnice osób ze swojego otoczenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gemma Foster (Suranne Jones) - atrakcyjna, odnosząca sukcesy pani doktor, szczęśliwa żona i doskonała matka pewnego dnia odkrywa, że jej życie zbudowane jest na kłamstwie. Długi blond włos znaleziony przez nią na szaliku męża nie pozostawia wątpliwości i zmienia życie statecznej doktor w pasmo tajemnic i nieufności. Gemma za wszelką cenę będzie chciała dotrzeć do prawdy, choć na przeszkodzie stawać będą rozliczne i zaskakujące przeciwności. Sprawy nie będą ułatwiać także znajomi lekarki, w których interesie leży zatuszowanie prawdy o małżeńskiej niewierności. Pani doktor wie jednak, że zemsta najlepiej smakuje na zimno... Serial był nominowany do nagrody BAFTA.

W tym odcinku

Gemma nadal udaje idealną żonę i matkę, a tymczasem obmyśla plan zemsty. Prosi też swojego pacjenta, który jest adwokatem, by reprezentował ją na rozprawie rozwodowej. Ponadto kobieta śledzi Simona aż do domu opieki, w którym znajduje się jego matka. Gemma odkrywa, że jej partner nie bywa tam codziennie, jak dotychczas twierdził. Postanawia uwieść Neila, księgowego Simona, i zmusić go do ujawnienia szczegółów dotyczących interesów męża. Prawda ją zaskakuje.

Występują

Twórcy

Ładuję...