Na dobre i na złe | odc. 687: Bracia

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stan Stasia pogarsza się, ale chłopiec ukrywa kolejne objawy przed matką i personelem szpitala. Gdy mały pacjent przypadkiem rani się w nogę, dochodzi do krwawienia, które trudno zatamować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Stan Stasia, syna pielęgniarki Karoli, pogarsza się, ale chłopiec ukrywa kolejne objawy przed matką i personelem szpitala. Gdy mały pacjent przypadkiem rani się w nogę, dochodzi do krwawienia, którego lekarze nie mogą zatamować. Falkowicz namawia Adama, by zamieszkał z Oliwią i dzieckiem. Kasia i Góral jadą na wezwanie do groźnego wypadku - dwaj bracia spadli razem z balkonu i nadziali się na metalowy pręt.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...