Rodzinka.pl: Ale nam tu dobrze (222)

serial komediowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Boscy postanawiają wyjechać na Kaszuby. Rodzina wybiera się na grzybobranie, a wieczorem urządza sobie ognisko. Nocą zaniepokojeni bliscy poszukują Natalii, która nieoczekiwanie zaginęła.

Oglądaj w telewizji

Śr 13.03 8:25
TVP HDlogo

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Odwołany ślub Tomka i Magdy mocno namieszał w życiu rodziny i wszyscy zastanawiają się, co z tego wyniknie. Tymczasem Paula i Agata rywalizują o względy Kuby, a najmłodszy z chłopców uczy się podejścia do kobiet.

W tym odcinku

Boscy postanawiają zaczerpnąć świeżego powietrza i wyjeżdżają na Kaszuby. Rodzina korzysta z uroków przyrody i wybiera się na grzybobranie, a wieczorem urządza ognisko. Agata wysyła Kubie filmik przygotowany specjalnie dla niego. Ogląda go jednak Natalia... Nocą zaniepokojeni bliscy poszukują Boskiej, która nieoczekiwanie zaginęła.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...