Na dobre i na złe | odc. 686: Decyzja

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Rudnicki ma zacząć specjalizację na chirurgii dziecięcej. Tretter nie ukrywa, że wolałby widzieć na jego miejscu Kaśkę. Orłowska i Góral jadą do wypadku na budowie, gdzie został zasypany 10-latek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

W Leśnej Górze zjawia się młody doktor Rudnicki, który ma zacząć specjalizację na chirurgii dziecięcej. Tretter nie ukrywa jednak, że wolałby widzieć na jego miejscu Kaśkę. Tymczasem doktor Orłowska razem z Góralem jedzie do wypadku na budowie, gdzie został zasypany dziesięciolatek. Chłopiec, syn bogatej bizneswoman, uciekł z domu i ukrył się w wykopanym przez robotników dole. Do szpitala trafia popularny dziennikarz Jeremi Kott. Mężczyzna jest osłabiony, a jego żona obawia się, że ma problemy z sercem. Witek podejrzewa jednak, że chodzi o infekcję. Chory zaczyna nagle gorączkować i ma problemy z oddychaniem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...