Na dobre i na złe | odc. 685: Drobne dolegliwości

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W Leśnej Górze po raz kolejny pojawia się Błażej. Skarży się na nowe dolegliwości, lecz badania wskazują, że jest zdrowy. Pod opiekę Agaty trafia podróżnik. Po zaszczepieniu traci przytomność.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Szefową pielęgniarek na oddziale chorób wewnętrznych zostaje Karolina Szałapak - matka Stasia, który musi przejść operację przetoki. Kobieta przyłapuje Lenę w objęciach Latoszka w szpitalnym magazynie. Tymczasem w Leśnej Górze kolejny raz pojawia się komornik Błażej - pacjent Witka. Mężczyzna wciąż skarży się na nowe dolegliwości, chociaż badania wskazują, że jest zdrowy. Pod opiekę Agaty i Szczepana trafia podróżnik Tomasz, który planuje charytatywną wyprawę do Azji w celu zebrania pieniędzy na egzoszkielet dla sparaliżowanej nastolatki Ali. Zamierza się tylko zaszczepić. Kilka minut po zastrzyku traci nagle przytomność.

Występują

Zobacz także

Ładuję...