Teleman

Na ratunek 112 (177)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Grupka młodzieży świętuje urodziny swojej przyjaciółki w lesie. Zostają napadnięci przez kryminalistów... Dwoje nastoletnich miłośników ornitologii znajduje w opuszczonym budynku rannego mężczyznę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Grupka młodzieży świętuje urodziny swojej przyjaciółki Laury w lesie, gdy zostają napadnięci przez dwóch kryminalistów. Jubilatka i Wiktor, którzy chwilę wcześniej poszli na spacer, wzywają pogotowie ratunkowe. Wiktor czuje, że nie może przyglądać się bezczynnie temu, co robią bandyci. Wbrew ostrzeżeniom operatora interweniuje. W drugiej części odcinka dwoje nastolatków, miłośników ornitologii, udaje się na randkę do lasu. W opuszczonym budynku znajdują związanego, pobitego i rannego mężczyznę.

Zobacz także

Ładuję...