Teleman

Na ratunek 112 (174)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przedstawiciel handlowy Marcin postanawia wejść na posesję swojej klientki. Zostaje zaatakowany przez psa. Z kolei Justyna wpuszcza do mieszkania agresywnego chłopaka współlokatorki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

30-letni Marcin Nowicki jest przedstawicielem handlowym. Pewnego dnia razem z kolegą podjeżdża pod dom klientki. Mimo że był z nią umówiony, nikt nie reaguje na dzwonek przy furtce. Mężczyzna postanawia wejść na posesję. Zostaje zaatakowany przez psa. Ma mocno pogryzioną nogę, a nie wiadomo, czy znaleziony dwa tygodnie wcześniej w lesie zwierzak, był szczepiony przeciwko wściekliźnie. W drugiej części tego odcinka: Justyna wpuszcza do mieszkania chłopaka współlokatorki, choć jest on wyraźnie po spożyciu alkoholu i zachowuje się agresywnie. Okazuje się, że dziewczyna rzuciła go. Justyna zaczyna się go bać, ale nie może uciec, ponieważ ma kontuzjowaną nogę. Na domiar złego, chłopak zamknął drzwi na klucz. Dzwoni więc pod 112.

Zobacz także

Ładuję...