Teleman

Uprowadzona (3)

(Taken: Off Side)

serial sensacyjny Francja/​USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bryan i jego zespół poszukują terrorysty. Jeden z wątków tej sprawy wiąże się z rządem. Tymczasem Christina otrzymuje niepokojące wieści. Zwraca się do Harry'ego z prośbą o wsparcie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Młody Bryan Mills (Clive Standen) jest byłym żołnierzem jednostki specjalnej. Zmaga się z życiową tragedią, która całkowicie zmieniła jego życie. Mężczyzna próbuje pokonać traumę, a jednocześnie dokonać zemsty. To zadanie stanowi dla Millsa spore wyzwanie, zwłaszcza po tym, jak rozpoczął nową ścieżkę kariery jako agent specjalny. Praca w wywiadzie uczy go specyficznych, niebezpiecznych umiejętności.

W tym odcinku

Zespół Christiny Hart obserwuje niejakiego Ismata Zahada. Nagle muzułmanin znika, co zmusza śledczych do podjęcia ryzykownych działań. Wkrótce okazuje się, że poszukiwany mężczyzna został uprowadzony przez amerykańskich bojowników. Hart i jej agentom udaje się schwytać jednego z członków grupy, Mike'a Gilroya. Zmuszają go do współpracy, umieszczając w tym samym pokoju ze skazańcem, który pragnie jego śmierci. Szef Gilroya przekazuje tajniakom lokalizację Zahada. Informuje ich także, że przetrzymywany mężczyzna ma na sobie kamizelkę pełną ładunków wybuchowych. Bomby eksplodują, jeśli Gilroy nie odzyska wolności. Niebawem dochodzi do wymiany. Tymczasem zacieśnia się relacja między Bryanem a Mejią, przyjaciółką jego zmarłej siostry. Christina natomiast dowiaduje się, że ma guza mózgu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...