Uprowadzona (8)

(Taken: Leah)

serial sensacyjny Francja/​USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

ODNI wspiera izraelską agentkę, na którą poluje jej macierzysta firma. Christina martwi się, że może ją spotkać podobny los. Nieufność Bryana doprowadza do kłótni z Ashą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Młody Bryan Mills (Clive Standen) jest byłym żołnierzem jednostki specjalnej. Zmaga się z życiową tragedią, która całkowicie zmieniła jego życie. Mężczyzna próbuje pokonać traumę, a jednocześnie dokonać zemsty. To zadanie stanowi dla Millsa spore wyzwanie, zwłaszcza po tym, jak rozpoczął nową ścieżkę kariery jako agent specjalny. Praca w wywiadzie uczy go specyficznych, niebezpiecznych umiejętności.

W tym odcinku

Agentka Mossadu, Leah Wicker, przybywa do Waszyngtonu na spotkanie z Christiną Hart. Dzieli się z nią informacjami, które właśnie przechwyciła. Otóż na tajniaczkę poluje jej macierzysta firma, a egzekucji ma dokonać niejaki Reza Saadon. W niebezpieczeństwie jest także agentka Hart, która wkrótce może podzielić los swego gościa. Niebawem dochodzi do konfrontacji z Saadonem. Pojmany stanowczo zaprzecza oskarżeniom. Wyjawia podwładnym Christiny, że agenci Quds planują zamach na premiera Izraela, który odbywa podróż dyplomatyczną w Waszyngtonie. W międzyczasie wychodzi na jaw choroba Wicker. Kobieta cierpi bowiem na Alzheimera. Natomiast Bryan nie ufa Ashy, co prowadzi do ciągłych kłótni między kochankami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...