Teleman

Uprowadzona (2)

(Taken: Ready)

serial sensacyjny Francja/​USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mills dołącza do zespołu. Mężczyzna wciąż myśli o śmierci siostry. Tymczasem pewien senator umiera na zawał serca. Agentka CIA Clara Ward wyjawia szefowej agencji, że mężczyzna padł ofiarą zabójstwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Młody Bryan Mills (Clive Standen) jest byłym żołnierzem jednostki specjalnej. Zmaga się z życiową tragedią, która całkowicie zmieniła jego życie. Mężczyzna próbuje pokonać traumę, a jednocześnie dokonać zemsty. To zadanie stanowi dla Millsa spore wyzwanie, zwłaszcza po tym, jak rozpoczął nową ścieżkę kariery jako agent specjalny. Praca w wywiadzie uczy go specyficznych, niebezpiecznych umiejętności.

W tym odcinku

Bryan dołącza do zespołu, jednak jego myśli wciąż zaprząta tragiczna śmierć Cali. Szefowa agencji, Christine Hart, wysyła załogę na Ukrainę w celu ujęcia bossa narkotykowego. Wśród tajniaków nie ma jednak Millsa. Wkrótce młody agent wykazuje się hartem ducha, ratując Dave'a przed eksplozją granatu. Tymczasem pewien senator umiera na zawał serca. Okazuje się jednak, że padł on ofiarą zabójstwa. Agentka CIA, Clara Ward znajduje dowody potwierdzające tę teorię. Zamachu na życie polityka dokonał niejaki William Davis. Niebawem dochodzi do konfrontacji między Hart a najemnikiem. Agentka zostaje postrzelona i bezzwłocznie trafia do szpitala. Tam odwiedza ją Harry Ward, mąż Clary. Opowiada poszkodowanej o operacji Fortunata, która ma na celu handel uchodźcami z Syrii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...