Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (144)

serial kryminalny Polska 2017  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na komendzie pojawia się ojciec nastolatki, która jakiś czas temu zamieszkała w sekcie. Mężczyzna niedawno dostał od niej SMS-a z prośbą o pomoc. Sawicki i Kubis udają się pod wskazany adres.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Na komendzie pojawia się ojciec nastolatki, która jakiś czas temu wyniosła się z domu i zamieszkała w sekcie. Mężczyzna niedawno dostał od niej SMS-a z prośbą o pomoc. Sawicki i Kubis udają się pod wskazany adres. Na miejscu poznają członków sekty. Już na pierwszy rzut oka zachowanie wyznawców i samego guru wzbudza ich podejrzenia. Dziewczyna natomiast zaprzecza, jakoby miała prosić ojca o pomoc. Niepostrzeżenie wkłada jednak Kubisowi kartkę do kieszeni. Sprawa komplikuje się, gdy kolejnego dnia zostają znalezione dwa ciała. Kubis obwinia się o tę tragedię. Sawicki dostaje SMS-a z prośbą o spotkanie w parku. Zamiast Moniki pojawia się na nim jednak jej masażystka, która zdradza wszystkie szczegóły dotyczące uprowadzenia dziewczyny. Monika rzeczywiście jest w tarapatach. W tej sytuacji Bruno postanawia niezwłocznie wkroczyć do akcji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...