Belfer 2 (4)

serial kryminalny Polska 2017  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł znajduje scenariusz z uwagami od Iwa. Notatki naprowadzają go na nowy trop. Nauczyciel podąża śladami. Wkrótce wpada w tarapaty. Trwają próby do Balladyny. Dyrekcja liceum przerywa ćwiczenia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Nauczyciel Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) zostaje zmuszony do tego, by podjąć pracę w jednym z prestiżowych wrocławskich liceów. Już wydarzenia, które rozegrały się tam w ciągu pierwszych kilku dni, są dla niego wstrząsające. Na terenie placówki dochodzi do tragedii. Pojawiają się milion pytań, na które brakuje odpowiedzi. Wiadomo tylko jedno: w liceum toczy się mordercza gra. Ta szkoła nie przypomina żadnej innej, a jej uczniowie nie są zwyczajni. Paweł nie znalazł się tam przypadkowo.

W tym odcinku

Paweł znajduje scenariusz z uwagami od Iwa. Notatki naprowadzają go na nowy trop. Nauczyciel podąża śladami. Wkrótce wpada w tarapaty. Trwają próby do Balladyny. Dyrekcja liceum przerywa ćwiczenia. Wśród nastolatków zaczynają wychodzić na jaw nowe fakty. Tymczasem Karol wraca do uczniów. Marta zgłasza na policji zaginięcie Pawła.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują

Twórcy

Ładuję...