Na dobre i na złe | odc. 683: Wszystko pod kontrolą

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Falkowicz jedzie z Matyldą do szkoły. Jeden z nauczycieli ma poważny atak duszności. Do tych objawów dochodzi również paraliż nóg. Pod opiekę Adama trafia Anna, która ma nieoperacyjny guz mózgu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Falkowicz jedzie z Matyldą do szkoły i na miejscu odkrywa, że jeden z nauczycieli ma poważny atak duszności. Wkrótce okazuje się, że chory prowadzi podwójne życie z żoną i kochanką. Do jego objawów dochodzi również paraliż nóg. Tymczasem pod opiekę Adama trafia Anna, samotna matka trójki dzieci. Kobieta ma nieoperacyjny guz mózgu, a inni lekarze odmówili jej pomocy. Natomiast Oliwia cierpi na zapalenie piersi i ponownie zostaje pacjentką Wiktorii. Spotkanie rywalek kończy się kłótnią o małego Józia i test na ojcostwo. Doktor Consalida źle się czuje i podejrzewa, że zaszła w ciążę, więc decyduje się na zrobienie testów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...