Na dobre i na złe | odc. 682: Bóle przepowiadające

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karola wraca do szpitala ze swoim synem Stasiem, który ma infekcję dróg oddechowych. Tretter decyduje, że mały pacjent musi zostać na oddziale. Stan chłopca po kilku godzinach się pogarsza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Ola (Anna Karczmarczyk) postanowi dać kolejną szansę Przemkowi (Marcin Rogacewicz). Julka (Aleksandra Hamkało) i Artur (Piotr Głowacki) zaręczą się, a u boku profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) pojawi się jego była wielka miłość i jednocześnie była żona, Wanda (Liliana Komorowska). Z kolei Konica dochodzi do wniosku, że jego związek z Klaudią (Julia Wyszyńska) nie ma przyszłości. Lekarz rozważa powrót do Marty (Katarzyna Bujakiewicz).

W tym odcinku

Pielęgniarka Karola wraca do szpitala ze swoim synem Stasiem, który ma infekcję dróg oddechowych. Tretter decyduje, że mały pacjent musi zostać na oddziale. Stan chłopca po kilku godzinach gwałtownie się pogarsza. Tymczasem Adam spotyka w lesie ranną dziewczynę Violę, która przeżyła prawdopodobnie próbę gwałtu. Ofiara jest przerażona i w panice atakuje lekarza, niszcząc jego komórkę. Później oskarża Krajewskiego o napaść. Natomiast Oliwia zaczyna odczuwać bóle porodowe. Od razu próbuje dodzwonić się do Adama, lecz ten nie odbiera.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...