M jak miłość | odc. 1320

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula ma wrażenie, że Janek coś przed nią ukrywa. Justyna obawia się byłego partnera, który przyjechał do Grabiny. Prosi o pomoc Franka. Natalia i jej ukochany świętują wykupienie leśniczówki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Janek wraca z Warszawy. Ula ma wrażenie, że chłopak próbuje coś przed nią ukryć. Justyna odkrywa, że Maciek przyjechał do Grabiny. Jest przerażona. Dziewczyna od razu prosi o pomoc Franka. Gdy były partner próbuje zmusić Górską do rozmowy i staje się agresywny, leśnik wkracza do akcji. Tymczasem Natalia i jej ukochany świętują wykupienie leśniczówki. Kisielowa znów umawia się z Robertem i ostrzega Marię przed jej nowym szefem Starskim, o którym w okolicy krążą różne plotki. Mimo wszystko Rogowska decyduje się odwiedzić pacjenta. W jego posiadłości spotyka ją niemiła niespodzianka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...