Wataha (6-ost.)

serial sensacyjny Polska 2014  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Rebrow odkrywa, że padł ofiarą intrygi swojego przyjaciela. Na pogrzebie Natalii zjawiają się wszyscy koledzy z jednostki. Na cmentarzu brakuje tylko Wiktora, który przebywa w areszcie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bieszczady - miejsce pełne magii, ale i niebezpieczne. Wataha stoi na straży wschodniej granicy Polski, gdzie przemyca się ludzi, narkotyki i broń. Podczas zamachu bombowego giną oficerowie jednostki straży granicznej. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć. Kapitan Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną kobietę - Ewę. Zagubiony i zdesperowany mężczyzna robi wszystko, by poznać sprawcę zamachu. Jego przełożeni również dążą do poznania prawdy. Oficjalnym śledztwem zajmuje się prokuratura.

W tym odcinku

Rebrow odkrywa, że padł ofiarą intrygi, którą uknuł jego przyjaciel - Grzywa. Na pogrzebie Natalii zjawiają się wszyscy koledzy z jednostki, uroczystość uświetnia także wizyta ministra. Na cmentarzu brakuje tylko Wiktora, który został osadzony w areszcie. Rebrow stał się głównym podejrzanym w sprawie podłożenia ładunku wybuchowego w aucie Grzywy. Tymczasem mężczyzna zaskakuje wszystkich swoich wyznaniem - Wiktor przyznaje się bowiem do zamordowania Natalii. Grzywa postanawia wysłać żonę i córkę za granicę. Okazuje się, że zadziałał dosłownie w ostatniej chwili, ponieważ w nocy odwiedza go pewien tajemniczy gość. Następnego dnia Wiktor ma wziąć udział w wizji lokalnej. Zostaje przewieziony na miejsce, w którym zamordowano Natalię.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...