Teleman

Pod wspólnym niebem: Podgląd (4/12)

serial komediowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gaweł Nowopolski na zlecenie Monteckich musi zainstalować kamery w salonie Kapuleckich, by nagrać kompromitujący film. W tym celu Dżesika ma za zadanie uwieść Bożydara w czasie nieobecności Bożeny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie dwóch rodzin, Monteckich i Kapuleckich, które przez splot przypadkowych zdarzeń zmuszone są zamieszkać pod jednym dachem w warszawskim lofcie. Sytuacja ta doprowadza do licznych zabawnych, konfliktów, zwłaszcza że rodziny dzieli wszystko - od poglądów po styl życia. Andrzej Montecki (Marek Bukowski), wykładowca, jego młoda konkubina Dżesika (Paulina Śmigielska) oraz syn z pierwszego małżeństwa, Roman (Przemysław Furdak), to ludzie nowocześni, liberalni i z wyższością traktujący ludzi o innych priorytetach. Głowa drugiej rodziny - Bożydar Kapulecki (Piotr Szwedes), objął właśnie posadę wiceministra, a jego żona Bożena (Anna Samusionek) zasiada w radzie nadzorczej spółki skarbu państwa. Kapuleccy mają czwórkę dzieci - trzech synów i nastoletnią Julię, przebywającą na pielgrzymce w Meksyku. Wkrótce jednak między przedstawicielami młodego pokolenia rodzi się płomienne uczucie. Inspiracją dla serialu Śledziewskiego jest dramat Szekspira "Romeo i Julia".

W tym odcinku

Bartek wysyła Julii zdjęcie Romana jako swoje, przedstawiając się jako Cyber Rom. Tymczasem prawdziwy Roman myśli o Julii, ale wciąż nie wie, jak ją odnaleźć. Gaweł Nowopolski na zlecenie Monteckich ma zainstalować kamery w salonie Kapuleckich, by nagrać kompromitujący film. W tym celu Dżesika ma za zadanie uwieść Bożydara. Wrona odpowiednio ją instruuje. Wszystko ma się odbyć w czasie nieobecności Bożeny, która udaje się z dziećmi na pielgrzymkę. Bożydara w ostatniej chwili ratuje duch dziadka Kapulheima, który daje mu wybór: przyjemności albo skarb. Wiktoria idzie na zabieg odmładzający. Jego efekt zaskakuje wszystkich.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...