Grantchester 3 (6)

serial kryminalny Wielka Brytania 2017  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Dochodzi do zaginięcia jednego z braci Reilly. Ślady prowadzą do żeńskiej szkoły, w której nauczycielem jest ojciec chłopców. Tymczasem Sidney staje przed wyborem między miłością do Amandy a wiarą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Lata 50. XX wieku. Sidney Chambers (James Norton) to młody pastor z niewielkiej parafii. Jest niezwykle przenikliwy i ma ponadprzeciętne umiejętności dedukcyjne, dzięki czemu udaje mu się rozwiązać nawet najbardziej zawiłe zagadki kryminalne. W życiu osobistym boryka się z problemami miłosnymi oraz uzależnieniem od alkoholu i... jazzu. Trzeci sezon wystylizowanego serialu kryminalnego opartego na poczytnych kryminałach Brytyjczyka Jamesa Runcie. Na pastora czeka jeszcze więcej tajemniczych zagadek i osobistych wyzwań. Przyjdzie mu się mierzyć nie tylko z mordercami, ale i z ogromnym dylematem moralnym, który towarzyszy jego uczuciom do Amandy. Dodatkowo przyjaźń między Sidneyem a Geordie zostanie wystawiona na próbę, podczas gdy każdy z nich będzie walczył z osobistymi kryzysami w życiu. W roli głównej ponownie James Norton, znany z roli psychopatycznego mordercy z serialu "Happy Valley".

W tym odcinku

Dochodzi do zaginięcia jednego z braci Reilly. Ślady prowadzą do żeńskiej szkoły, w której nauczycielem jest ojciec chłopców. Tymczasem Sidney staje przed wyborem między swą miłością do Amandy a wiarą.

Występują

Ładuję...