M jak miłość | odc. 1315

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewa w końcu zdaje sobie sprawę, że Ola od kilku tygodni ją okłamuje. Franek natomiast ma dla Natalii dobrą wiadomość: dostał zgodę na wykup leśniczówki. Mostowiakówna spotyka się też z matką Darka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Janek zdradza Uli, że ostatnio widział Olę w jednym z klubów. Gdy Ewa dowiaduje się o tym, w końcu zdaje sobie sprawę, że nastolatka od kilku tygodni ją okłamuje. Franek natomiast ma dla Natalii dobrą wiadomość: dostał zgodę na wykup leśniczówki. Mostowiakówna spotyka się też z matką Darka, która przyjechała odwiedzić małą Hanię. Przy okazji wyznaje Majowej, że wychodzi za mąż. Wkrótce dziewczyna dostaje wzruszający prezent od matki Franka: piękny, stary welon, który jest w rodzinie Zarzyckich już od kilku pokoleń. Tymczasem Kisielowa wybiera się na randkę w ciemno z tajemniczym Robertem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...