Teleman

Profil 7 (6)

(Profilage 7: Le Corbeau)

serial kryminalny Francja 2016  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Zespół musi potwierdzić zgon potrąconej przez samochód staruszki. Doc zauważa, że denatka została najpierw otruta i trzykrotnie ugodzona nożem. Emma jest oburzona skalą przemocy wobec starszej osoby.

Oglądaj w telewizji

Czw 24.06 14:40
AXN Whitelogo
Pt 25.06 13:20
AXN Whitelogo

Opis

Kontynuacja losów młodej kryminolog, Chloe Saint-Laurent (Odile Vuillemin), która w 7. sezonie serialu będzie musiała uporać się ze śmiercią ukochanego. W jej życiu pojawi się tajemniczy specjalista od psychotraumatologii, dr Elikia (Thierry René). Szybko wyjdzie na jaw, że jest on mężem głównej bohaterki.

W tym odcinku

Zespół musi potwierdzić zgon potrąconej przez samochód staruszki. Doc zauważa, że denatka została najpierw otruta, a później trzykrotnie ugodzona nożem. Emma jest oburzona skalą przemocy wobec starszej osoby. Tymczasem Adele udaje się do domu ofiary. Na miejscu znajduje kilka teleskopów wymierzonych w okna sąsiadów oraz stos anonimowych donosów. Okazuje się, że starsza pani spędzała swój czas donosząc na sąsiadów. Adele i Rochera najbardziej intryguje jeden anonim dotyczący "najgorszego z potworów". Postanawiają spotkać się z adresatką listu. W domu kobiety dokonują makabrycznego odkrycia - w starej lodówce w piwnicy znajdują zwłoki niemowlęcia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...