Teleman

CSI: Kryminalne zagadki Miami (112)

(CSI: Miami 5: No Man's Land)

serial kryminalny USA 2006  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Eksploduje ciężarówka z bronią, która zostaje skradziona. Skok zlecił Clavo Cruz odsiadujący dożywocie. Caine uważa, że planuje on kolejne akcje.

Oglądaj w telewizji

Śr 23.06 22:00
TV 6logo

Opis

Grupa, którą dowodzi Horatio Caine wykorzystuje najnowsze techniki śledcze, by odkryć motywy kierujące przestępczymi umysłami.

W tym odcinku

W środku miasta kierowca pewnego samochodu blokuje drogę ciężarówce przewożącej skonfiskowaną przestępcom i przeznaczoną do zniszczenia broń. Dochodzi do eksplozji. Kontener zostaje otwarty, a jego zawartość - błyskawicznie rozkradziona. W zamachu giną dwaj policjanci. Ślady zabezpieczone na miejscu zbrodni oraz zeznania jednego z aresztowanych napastników potwierdzają, że skok na ten transport zlecił Clavo Cruz, który odsiaduje dożywocie w więzieniu stanowym. Caine podejrzewa, że gangster planuje kolejne akcje. Wkrótce dochodzi do wybuchu w sądzie. Policjanci muszą też odnaleźć kilkaset pistoletów i karabinów, które zostały ukradzione z ciężarówki. Wkrótce dowiadują się, że w ogrodzie przy swoim domu został zastrzelony chłopiec. Zabitym i jego rodzeństwem opiekować się miała najstarsza siostra, Camille. Wszystko wskazuje na to, że nie było jej wówczas w domu, choć dziewczyna stara się temu zaprzeczyć. Zjawił się tam jednak ktoś inny. Śledczy, zabezpieczając ślady na miejscu zbrodni, znajdują odcisk jego buta.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...