M jak miłość | odc. 1314

serial obyczajowy Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marszałek martwi się, że Magda nie poradzi sobie jako samotna matka. Marta przyjeżdża do Polski. Przekazuje bliskim najnowsze wiadomości o Małgosi. Piotrek ma problemy ze swoim doktoratem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Marszałek martwi się, że Magda nie poradzi sobie jako samotna matka. Chodakowska dostaje w końcu rozwód i gdy wraca z sądu, postanawia umówić się na randkę z Budzyńskim. Z kolei Marta przyjeżdża do Polski i przywozi bliskim ostatnie wiadomości o Małgosi. Natomiast Piotrek ma problemy ze swoim doktoratem. Promotorka chce, by chłopak wyjechał na kilka dni do Paryża i wziął udział w międzynarodowej konferencji. Młody prawnik nie ma jednak czasu i sił na dodatkową naukę. Zastanawia się, czy powinien zrezygnować z doktoratu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...