Na sygnale: Sztuka walki bez walki (154)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Góra i Adam zapisują się na szkolenie antyprzemocowe. Pomagają kibicom dwóch wrogich drużyn, między którymi doszło do bójki. Wiktor dostaje wezwanie do nastolatki, która nagle zasłabła w domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Doktor Góra i Adam zapisują się na "szkolenie antyprzemocowe", by dorównać Lidce. Ich kolejnymi pacjentami zostają kibice dwóch wrogich drużyn, między którymi doszło do ostrej bójki. Jeden z poszkodowanych ma uraz mózgu, drugi zaś został poważnie ranny w rękę. W okolicy szybko też pojawiają się ich koledzy, którzy zamierzają wyrównać między sobą rachunki. Tymczasem Wiktor dostaje wezwanie do nastolatki, która nagle zasłabła w domu. Dziewczyna jest w ciąży, ale ukrywa to przed swoim ojcem. Banachowi od razu przychodzi na myśl jego zbuntowana córka, Zosia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...