Belfer (10)

serial kryminalny Polska 2016  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł i Marta dostarczają policjantowi z CBŚ dowody przeciwko Julce. Szwedzi wycofują się z umowy z Molendą. Maciek wychodzi ze szpitala. Belfer odkrywa, kto jest odpowiedzialny za śmierć Asi.

Oglądaj w telewizji

Pon 22.08 1:15
CANAL+ 4Klogo
Nd 28.08 2:00
ale kino+logo

Opis

Lokalną społecznością Dobrowic wstrząsa śmierć młodej dziewczyny. Tymczasem w mieście zjawia się nieznajomy mężczyzna, Paweł Zawadzki. To nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły, który podejmuje pracę na prowincji. Paweł rozpoczyna własne śledztwo. Kiedy chodzi o zbrodnię, nie ma miejsca na półprawdy. Nikt jednak nie chce rozmawiać z przybyszem, mimo że wszyscy mieszkańcy miasta się znają i wiedzą o sobie wszystko. Paweł zostaje sam.

W tym odcinku

Paweł (Maciej Stuhr) razem z Martą (Katarzyna Dąbrowska) dostarczają dowody przeciwko Julce (Aleksandra Grabowska) policjantowi z CBŚ. Tymczasem Szwedzi wycofują się z umowy z Molendą. Maciek (Józef Pawłowski) wychodzi ze szpitala. Natomiast Ewelina (Paulina Szostak) opiekuje się chłopakiem, pomagając mu nadrobić szkolne zaległości. Oboje pilnują Oli (Sandra Drzymalska), żeby bez zażywania narkotyków przygotowywała się do olimpiady polonistycznej. Belfer odkrywa, kto jest odpowiedzialny za śmierć Asi.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...