Wataha (2/6)

serial sensacyjny Polska 2014  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Śledztwo, dotyczące zamachu w placówce Straży Granicznej w Ustrzykach Górnych, prowadzi młoda pracownica prokuratury Iga Dobosz. Kobieta kieruje swoje podejrzenia w stronę kapitana Rebrowa.

Oglądaj w telewizji

Wt 3.10 22:30
Metro TVlogo

Opis

Bieszczady - miejsce pełne magii, ale i niebezpieczne. Wataha stoi na straży wschodniej granicy Polski, gdzie przemyca się ludzi, narkotyki i broń. Podczas zamachu bombowego giną oficerowie jednostki straży granicznej. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć. Kapitan Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną kobietę - Ewę. Zagubiony i zdesperowany mężczyzna robi wszystko, by poznać sprawcę zamachu. Jego przełożeni również dążą do poznania prawdy. Oficjalnym śledztwem zajmuje się prokuratura.

W tym odcinku

Śledztwo, dotyczące zamachu bombowego w placówce Straży Granicznej w Ustrzykach Górnych, prowadzi młoda pracownica prokuratury rejonowej w Lesku, Iga Dobosz (Aleksandra Popławska). Kobieta kieruje swoje podejrzenia w stronę kapitana Rebrowa (Leszek Lichota). Mężczyzna postanawia oczyścić się z zarzutów i na własną rękę poszukać prawdziwych sprawców. Niebawem odkrywa, że padł ofiarą intrygi, za którą stoi kapitan Adam Grzywaczewski (Bartłomiej Topa). Przed laty on i Rebrow bardzo się przyjaźnili. Nowy komendant placówki, major Konrad Markowski (Andrzej Zieliński), także nie wierzy w winę kolegi i robi wszystko, by poznać prawdę.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...