Na sygnale: Opowiem ci bajkę (146)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat

W skrócie

Basia po cesarskim cięciu dostaje krwotoku, a jej syn, który urodził się za wcześnie, walczy o życie. Tymczasem zespół Wiktora odpowiada na wezwanie do barmana, który ma problemy z oddychaniem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Basia po cesarskim cięciu dostaje krwotoku, a jej syn, który urodził się za wcześnie, walczy o życie. Tymczasem zespół Wiktora odpowiada na wezwanie do barmana, który ma problemy z oddychaniem. Na miejscu jednak okazuje się, że mężczyzna symulował atak, a chora jest jego przyjaciółka - prostytutka. Doktor Banach stwierdza, że pacjentka cierpi na zapalenie mięśnia sercowego. Podczas przenoszenia dziewczyny do karetki pojawia się jej sutener, który nie zgadza się, by jego pracownica opuściła motel.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...