Belfer (6)

serial kryminalny Polska 2016  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł chce, aby Molenda trafił przed oblicze sprawiedliwości. Biznesmen i jego wspólnicy finalizują umowę ze Szwedami. Ewelina szuka wskazówek, by dowieść nielegalnej działalności inwestorów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Lokalną społecznością Dobrowic wstrząsa śmierć młodej dziewczyny. Tymczasem w mieście zjawia się nieznajomy mężczyzna, Paweł Zawadzki. To nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły, który podejmuje pracę na prowincji. Paweł rozpoczyna własne śledztwo. Kiedy chodzi o zbrodnię, nie ma miejsca na półprawdy. Nikt jednak nie chce rozmawiać z przybyszem, mimo że wszyscy mieszkańcy miasta się znają i wiedzą o sobie wszystko. Paweł zostaje sam.

W tym odcinku

Paweł chce, aby Grzegorz Molenda trafił wreszcie przed oblicze sprawiedliwości. Utrzymuje, że to właśnie on odpowiada za śmierć Joanny. Biznesmen i jego wspólnicy finalizują umowę ze Szwedami. Ewelina szuka w lesie wskazówek, które pozwolą jej dowieść nielegalności działań miejscowych inwestorów. Jasiek odkrywa, że w aucie ojca znajduje się broń. Adrian musi opuścić Dobrowice z zamiarem zarobienia mnóstwa pieniędzy. Marta prowadzi prywatne dochodzenie w sprawie terenów, które są własnością Molendy.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują

Twórcy

Ładuję...