Teleman

Sekundy grozy (36)

(Destroyed in Seconds)

serial dokumentalny USA 2008-2009  od 12 lat

W skrócie

Ron Pitts prezentuje kolejny wstrząsający materiał utrwalony na taśmie. Motocyklista spada z maszyny podczas wyczynu kaskaderskiego, a łódź wyścigowa z załogą zostaje wyniesiona na morze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W zaledwie kilka sekund można przekonać się, jak potężna i nieubłagana jest siła niszczenia. Seria spotkań z Ronem Pittsem prezentuje zarejestrowane na taśmie filmowej chwile prawdziwej grozy. W kolejnych odcinkach oglądamy eksplozje, zniszczenia dokonane przez tornada i huragany, katastrofy kolejowe, zawalające się wieżowce oraz wiele innych, przerażających tragedii. Gospodarz programu próbuje poznać przyczyny tych katastrof i przygląda się ich skutkom. Zastanawia się, jakie wnioski można wyciągnąć z tych tragedii.

W tym odcinku

Gospodarz programu Ron Pitts prezentuje kolejny wstrząsający materiał utrwalony na taśmie filmowej. W tym odcinku obserwujemy m.in., jak motocyklista w niefortunny sposób spada z maszyny podczas wyczynu kaskaderskiego, stary dragster wjeżdża prosto w mur, a łódź wyścigowa z załogą zostaje wyniesiona na pełne morze.

Ładuję...