Belfer (5)

serial kryminalny Polska 2016  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciej bada tajemnice z przeszłości Asi. Kiedy dochodzi do wypadku w lesie, potrzebna jest pomoc medyczna. Policja przesłuchuje ojca Maćka - Molenda niepokoi się, że pewne sprawy mogą wyjść na jaw.

Oglądaj w telewizji

Śr 5.06 1:00
CANAL+ 4Klogo

Opis

Lokalną społecznością Dobrowic wstrząsa śmierć młodej dziewczyny. Tymczasem w mieście zjawia się nieznajomy mężczyzna, Paweł Zawadzki. To nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły, który podejmuje pracę na prowincji. Paweł rozpoczyna własne śledztwo. Kiedy chodzi o zbrodnię, nie ma miejsca na półprawdy. Nikt jednak nie chce rozmawiać z przybyszem, mimo że wszyscy mieszkańcy miasta się znają i wiedzą o sobie wszystko. Paweł zostaje sam.

W tym odcinku

Maciej bada tajemnice z przeszłości Asi. Kiedy dochodzi do wypadku w lesie, potrzebna jest pomoc medyczna. Policja przesłuchuje ojca Maćka - Molenda niepokoi się, że pewne sprawy mogą wyjść na jaw. W Dobrowicach zjawia się prokurator, która dostrzega w śledztwie wiele niedociągnięć i nieprawidłowości. Grzegorz Molenda stara się odzyskać obciążające dowody. Razem z Pawłem idzie do swojej leśniczówki, gdzie trwa zebranie wysoko postawionych ludzi. Zamierza go przekupić, aby zaniechał analizy sprawy Walewskiej.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...