Poirot: Gniazdo os

(Poirot: Wasps' Nest)

serial kryminalny Wielka Brytania 1991

W skrócie

Podczas przyjęcia Herkules Poirot spotyka znajomego, Johna Harrisona i jego narzeczoną Molly. Detektyw podejrzewa, że Harrisonowi i jego narzeczonej grozi niebezpieczeństwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Herkules Poirot to światowej sławy belgijski detektyw, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

Podczas przyjęcia Herkules Poirot (David Suchet) spotyka znajomego, Johna Harrisona (Martin Turner) i jego narzeczoną Molly Deane (Melanie Jessop). Młodzi zapraszają detektywa na herbatę. Podczas wizyty Poirot dowiaduje się, że Molly była kiedyś zaręczona z lokalnym artystą, Claude'em Langtonem (Peter Capaldi). Na skutek wielu dziwnych zdarzeń zaczyna też podejrzewać, że Harrisonowi i jego narzeczonej grozi niebezpieczeństwo. Nowe hobby Hastingsa (Hugh Fraser), fotografia, pomaga zgromadzić dowody.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...