CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 7 odc. 159

(CSI: Miami: Sink or Swim)

serial kryminalny USA 2009  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Dwójka napastników terroryzuje gości. Zabierają laptop właściciela z informacjami, które zgromadził w trakcie kariery adwokackiej. Calleigh próbuje namierzyć skradziony komputer.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

Derek Powell wydaje przyjęcie na swoim jachcie. Na pokładzie pojawia się dwójka złodziei. Terroryzują gości i okradają ich z kosztowności. Wywiązuje się strzelanina, w wyniku której ginie narzeczona Dereka. Sprawcom udaje się zbiec. Straż przybrzeżna szybko odnajduje ich motorówkę, ale mężczyzna, którego na niej zastają, twierdzi, że jest niewinny i jedynie naprawia zdemolowany sprzęt. Derek również nie rozpoznaje w nim napastnika. Na dodatek okazuje się, że złodzieje zabrali jego laptop z najważniejszymi informacjami, które zgromadził w trakcie wieloletniej kariery adwokackiej. Horatio Caine domyśla się, że to on był głównym celem napadu. Calleigh z pomocą nowoczesnej techniki próbuje namierzyć skradziony komputer.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...