Teleman

Wojny magazynowe - Nowy Jork (19)

(Storage Wars: New York: Bid With A Bang)

reality show USA 2013  od 12 lat

W skrócie

Licytujący mają nadzieję, że w Westchesterze dopisze im szczęście. Joe P. niegdyś kupił tam kilka ciekawych antyków. Mężczyzna liczy, że tym razem sprawy również będą miały pomyślny obrót.

Oglądaj w telewizji

Śr 16.06 10:30
WPlogo

Opis

Druga odsłona programu, w którym do rywalizacji o najlepsze i najbardziej dochodowe schowki stają handlarze z Nowego Jorku. Pośród kupujących znajdą się Joe P. i Mike B., a także duety: Candy i Courtney oraz Tad i Chris. Aukcje będą odbywać się zarówno na terenie całego Wielkiego Jabłka, na Long Island, w Brooklynie, w Bronksie i w Harlemie, jak i w sąsiadujących z miastem stanach, m.in. w New Jersey. Okaże się, że zwyciężyć w licytacji można nie tylko za sprawą wypchanego portfela, ale również dzięki własnej przebiegłości.

Uczestnicy programu mają nadzieję, że aukcja w nowojorskim hrabstwie Westchester przyniesie im szczęście. W przeszłości Joe P. trafił tam na kilka ciekawych antyków, liczy na podobny sukces podczas najbliższej licytacji. Dziewczyny zamierzają wystąpić pod przykrywką, aby żaden z rywali nie próbował podbić ceny upatrzonych przez nie schowków. To terytorium Mike'a B., który planuje w pełni wykorzystać tę przewagę. Todd, nowy kupujący, chce wyróżnić się wśród handlarzy.

Zobacz także

Ładuję...