Teleman

Wojny magazynowe - Nowy Jork (2)

(Storage Wars: New York: Da Bronx Tale)

reality show USA 2013  od 12 lat

W skrócie

Handlarze postanawiają wrócić do Bronksu, jednego ze swoich ulubionych rejonów. Joe wzbogaca się na magazynie wypełnionym drogocennym marmurem. Znajduje również zabytkową grę planszową.

Oglądaj w telewizji

Nd 27.06 7:20
WPlogo

Opis

Druga odsłona programu, w którym do rywalizacji o najlepsze i najbardziej dochodowe schowki stają handlarze z Nowego Jorku. Pośród kupujących znajdą się Joe P. i Mike B., a także duety: Candy i Courtney oraz Tad i Chris. Aukcje będą odbywać się zarówno na terenie całego Wielkiego Jabłka, na Long Island, w Brooklynie, w Bronksie i w Harlemie, jak i w sąsiadujących z miastem stanach, m.in. w New Jersey. Okaże się, że zwyciężyć w licytacji można nie tylko za sprawą wypchanego portfela, ale również dzięki własnej przebiegłości.

W kolejnym odcinku "Wojen magazynowych" nowojorscy poszukiwacze skarbów powracają na dobrze znane sobie terytorium - do Bronksu. Z okazji tej aukcji Joe P. sprowadza sobie przyjaciela do pomocy. Handlarzowi udaje się nie stracić należących do niego dzieł sztuki. Tymczasem Candy i Courtney próbują swoich sił podczas wyprzedaży, natomiast Mike B. zostaje zmuszony zawierzyć własny los pewnemu urządzeniu.

Zobacz także

Ładuję...