Teleman

CSI: Kryminalne zagadki Miami (119)

(CSI: Miami 5: Just Murdered)

serial kryminalny USA 2007  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Rozwodzący się małżonkowie, skłóceni ze sobą Hank i Laurie Athertonowie, dzielą swój majątek.Tymczasem ktoś okradł skrzynkę depozytową Athertonów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa, którą dowodzi Horatio Caine wykorzystuje najnowsze techniki śledcze, by odkryć motywy kierujące przestępczymi umysłami.

W tym odcinku

Rozwodzący się małżonkowie, skłóceni ze sobą Hank i Laurie Athertonowie, dzielą swój majątek. Oboje są winni - ona zdradzała męża z chłopakiem, który zajmował się czyszczeniem ich basenu, on miał romans ze swoją trenerką, Mandy Felding. Gdy jego kochanka zostaje znaleziona martwa, Caine i jego ludzie rozpoczynają śledztwo. Wkrótce ginie także mężczyzna, który kupił od niej za 200 dolarów należący do Hanka luksusowy samochód. Delko zabezpiecza na miejscu tej zbrodni ślad, który jednoznacznie wskazuje na sprawcę, ale jego prawniczka oczyszcza swojego klienta z zarzutów, podważając kompetencje analityka. Przypomina ona, że Eric przed rokiem został poważnie ranny i wciąż cierpi na zaniki pamięci. Tymczasem okazuje się, że ktoś okradł skrzynkę depozytową Athertonów. Do tego z powodu długów małżonkowie tracą także dom.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...