Teleman

Przyjaciele 2 (11/24)

(Friends: The One with the Lesbian Wedding)

serial komediowy USA 1995-1996  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Carol i Susan chcą wziąć ślub. Ku zadowoleniu Moniki, to właśnie ona zostaje organizatorką przyjęcia. Musi jednak poprosić przyjaciół o pomoc w gotowaniu. Do Rachel przyjeżdża jej matka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy grupy przyjaciół, mieszkańców Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i szalenie dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Carol, była żona Rossa, i Susan - jej obecna kochanka, chcą zalegalizować swój związek i wziąć ślub. Ku zadowoleniu Moniki organizator ich przyjęcia nie jest w stanie wywiązać się z umowy i ona przejmuje związane z tym obowiązki. Niestety, okazuje się, że z braku czasu i rozmaitości potraw, Monica musi poprosić przyjaciół o pomoc w gotowaniu. Phoebe niespodziewanie traci w czasie masażu klientkę. Starsza pani umiera, a jej duch, zdaniem Phoebe, wstępuje do niej i pragnie zobaczyć wszystko. Phoebe posłusznie oprowadza ducha starszej pani po mieście. Tymczasem do Rachel przyjeżdża jej matka oznajmiając, że zamierza rozwieść się z ojcem.

Występują

Twórcy

Ładuję...