Daleko od noszy 2: Zatruty pocałunek (10)

serial komediowy Polska 2010  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ordynator postanawia zorganizować w szpitalu casting na czirliderki dla zespołu, grającego na pobliskim stadionie. Żeńska część personelu kliniki zamierza wziąć udział w rywalizacji...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalszy ciąg perypetii pracowników szpitala, którego szefem jest doktor Zygmunt Łubicz (Krzysztof Kowalewski). W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej ministerstwo postanawia stworzyć Mobilną Ekipę Częstych Zadań, w skrócie M.E.C.Z. Okazuje się, że to placówka doktora Łubicza ma zostać przemianowana w polowy szpital szybkiego reagowania, który będzie obsługiwał piłkarzy biorących udział w turnieju oraz kibiców oglądających ich poczynania z trybun. Medycy i personel rozpoczynają przygotowania do ambitnego zadania.

W tym odcinku

Ordynator wpada na pomysł zorganizowania w szpitalu castingu na czirliderki dla zespołu, grającego na pobliskim stadionie. Liczy przy okazji, że niejedna z pięknych dziewczyn z powodu kontuzji trafi na szpitalne łóżko. Żeńska część personelu kliniki zamierza wziąć udział w rywalizacji. Do konkursu staje także tancerka baletowa Irma oraz Dżesika, narzeczona Idziego, bratanka doktora Kidlera. Ten chce sprawdzić, czy nadaje się ona na żonę dla jego krewnego i postanawia z nią zamieszkać. Tymczasem Wstrząs, zasiadający razem z Kidlerem i Łubiczem w komisji castingowej, stara się promować Irmę, która wpadła mu w oko. Wkrótce okazuje się, że ordynator także ma swoją faworytkę.

Występują

Twórcy

Ładuję...