Na sygnale: Tajemnica lekarska (90)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiktor nie może się pogodzić z tym, że źle zdiagnozował pacjenta. Pomylił udar z zawałem. Góra wysyła jego załogę jako zabezpieczenie imprezy dla dzieci, która ma odbyć się na lotnisku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Wiktor nie może się pogodzić z tym, że źle zdiagnozował pana Waldemara. Lekarz pomylił udar z zawałem. Góra wysyła załogę Banacha jako zabezpieczenie imprezy dla dzieci, która ma odbyć się na lotnisku. W trakcie rekreacyjnego lotu jeden z pilotów traci przytomność - okazuje się, że zażył leki, których nie powinno się łączyć. Samolot wciąż jest w powietrzu, a za jego sterami siedzi pasażer - dziesięcioletni Jaś.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...