Rewir (14)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mężczyzna zgłasza kradzież samochodu ojca. W tym samym czasie policjanci otrzymują wezwanie do apteki. Doszło tu do włamania. Zginęły leki na serce. Śledczy odnajdują je w poszukiwanym aucie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy stróżów prawa z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej we Wrocławiu. Kamera towarzyszy dwóm policyjnym patrolom w czasie ich codziennych interwencji. To oni jako pierwsi docierają na miejsce zbrodni, włamań, wypadków czy rodzinnych awantur. Wszystkie historie oparte są na prawdziwych wydarzeniach, odnotowanych w kronikach policyjnych Wrocławia. Serial należy do tzw. paradokumentów, które są najchętniej oglądanymi formatami telewizyjnymi w Polsce. W produkcji występują m.in. Kacper Krupski, aktor kojarzony z serialami "Barwy szczęścia" i "Malanowski & Partnerzy" oraz Grzegorz Ciągardlak, którego można oglądać w serialu "Ucho prezesa".

W tym odcinku

Mężczyzna zgłasza kradzież samochodu ojca. Pod nieobecność rodzica pożyczył jego auto. Tymczasem policjanci otrzymują wezwanie do apteki. Doszło tu do włamania. Zginęły leki na serce, które śledczy odnajdują w poszukiwanym samochodzie. Sprawczynią przestępstwa jest skrzywdzona kobieta. Kolejne wezwanie również dotyczy kradzieży. Na miejscu przestępstwa funkcjonariusze zabezpieczają ślady opon z kolcami i rozsypane chipsy. Trop wiedzie do nastolatka, który przywłaszczył sobie rower poszkodowanego. Prawda jest jednak inna...

Występują

Ładuję...