Na sygnale: Duma i uprzedzenie (89)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy jadą na wezwanie z agencji modelek, gdzie zemdlała jedna z dziewcząt - niepełnoletnia Ana. Wiktor domyśla się, że młoda pacjentka cierpi na anoreksję i siłą zawozi ją do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Ratownicy odpowiadają na wezwanie z agencji modelek, gdzie zemdlała jedna z dziewcząt - niepełnoletnia Ana. Wiktor domyśla się, że młoda pacjentka cierpi na anoreksję i zawozi ją do szpitala, mimo że Ana protestuje. Z kolei rodzice dziewczyny, nieświadomi, że córka może zagłodzić się na śmierć, oskarżają lekarza o to, że zabrał nastolatkę do szpitala bez ich zgody. Tego samego dnia ekipa doktora Banacha spotyka też pana Waldemara - staruszka, który codziennie czeka w parku na ukochaną sprzed lat.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...