Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (88)

serial kryminalny Polska 2017  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na komendzie pojawia się kobieta, w której Kowalski rozpoznaje znaną modelkę XXL. Twierdzi ona, że jej bliski znajomy, młody malarz, zaginął. Wymusza na policjantach, aby zbadali sprawę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Jagiełło zaprasza Ewę na przedstawienie teatralne, które kobieta bardzo chciała zobaczyć, ale nie udało jej się zdobyć biletów. Pilarczyk nie wie, czy zgodzić się na spotkanie. Na komendzie pojawia się kobieta, w której Kowalski rozpoznaje znaną modelkę XXL. Nie może oderwać od niej wzroku. Kobieta twierdzi, że jej bliski znajomy, młody malarz, zaginął. Wymusza na policjantach, aby zbadali sprawę. Sawicki i Pilarczyk jadą do pracowni mężczyzny. Tam znajdują zwłoki artysty. Jedyną poszlaką jest namalowany krwią na podłodze symbol, którego znaczenie na razie pozostaje nieznane. Jagiełło zwierza się Sawickiemu, że naprawdę zakochał się w Pilarczyk i od jakiegoś czasu obserwuje ją nawet po pracy. Ewa obmyśla plan, który ma zniechęcić do niej niechcianego adoratora.

Występują

Zobacz także

Ładuję...