Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (87)

serial kryminalny Polska 2017  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Na komendę wpływa nowe zgłoszenie. Biznesmen znajduje w swojej willi zwłoki żony. Z domu ginie gotówka i biżuteria. Szybko zgłasza się właściciel lombardu, w którym ktoś sprzedaje skradzione precjoza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W tym sezonie do grona śledczych dołączy dwoje nowych policjantów, a każde z nich już na wstępie znajdzie się w dość trudnej sytuacji. Szczególnie nietypowe będą okoliczności w jakich ludzie Kubisa poznają swoją przyszłą koleżankę, a kobieta będzie miała powody, by stać się wręcz ich wrogiem.

W tym odcinku

Walczak jest bardzo troskliwy wobec Izy. Odprowadza ją do pracy, przygotowuje kolację. Iza zastanawia się, co jest przyczyną zmiany zachowania mężczyzny. Przybylska namawia Wach na wspólny wypad do szkoły tańca Ewy. Paulina decyduje się spróbować. Tymczasem na komendę wpływa nowe zgłoszenie. Biznesmen znajduje w swojej willi zwłoki żony. Z domu ginie gotówka i biżuteria. Szybko zgłasza się jeden z właścicieli lombardu, w którym ktoś sprzedaje skradzione precjoza. Kryminalni wyruszają na akcję. Paulina ma poważny problem - komornik zajął jej mieszkanie. Wach ma nadzieje, że doszło do pomyłki. Do czasu wyjaśnienia sprawy ma wraz z córką zamieszkać u Walczak.

Występują

Zobacz także

Ładuję...