Na sygnale: Być mężczyzną (81)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Zespół Reiter jedzie na plac budowy, gdzie jeden z robotników zasłabł i spadł z rusztowania. Mężczyzna długo ukrywał, że jest chory. Teraz niestety może być zbyt późno na ratunek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Zespół doktor Reiter jedzie na plac budowy, gdzie jeden z robotników zemdlał i spadł z rusztowania na ziemię. Mężczyzna długo ukrywał przed wszystkimi, że jest poważnie chory i teraz może być za późno na jego ocalenie. W tym czasie ekipa doktora Banacha odpowiada na wezwanie do wypadku, do którego doszło podczas treningu koszykówki sportowców jeżdżących na wózkach inwalidzkich. Poszkodowany ma otwarte złamanie kości udowej, która uszkodziła tętnicę. Nie czuje jednak bólu, gdyż jest sparaliżowany od pasa w dół. Ignoruje ratowników i chce wrócić do gry.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...