Na sygnale: Wieczór panieński (80)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat

W skrócie

Załoga doktora Góry jedzie na wezwanie do kobiety, która ma atak duszności. Chora nie jest w stanie podać numeru swojego mieszkania, więc ratownicy rozdzielają się, szukając właściwego lokalu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.

W tym odcinku

Załoga doktora Góry jedzie na wezwanie do kobiety, która ma atak duszności. Chora nie jest w stanie podać numeru swojego mieszkania, więc ratownicy rozdzielają się, szukając właściwego lokalu. Po kilku minutach Renata i Martyna namierzają pacjentkę. W tym czasie doktor Góra przypadkowo trafia na wieczór panieński. Okazuje się, że jedna z bawiących się w mieszkaniu dziewczyn potrzebuje pomocy medycznej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...